KONST / Litografier / Färglitografi 9241276
nr 924 1276
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Per Lindblad, Gävle hamn, 19/75, signerad, -72, motivet: 32x44
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
måndag 17 november 2014
kl 19:39:25